O nas


Parking Lotnisko specjalizuje się w obsłudze Klientów portu lotniczego Warszawa Okęcie. Całodobowa ochrona, system monitoringu oraz personel czuwający nad bezpieczeństwo pozostawionych pojazdów.

Od początku działalności obsłużyliśmy kilkadziesiąt tysięcy Klientów. Dzięki zdobytemu doświadczeniu możemy zaoferować usługi ściśle dostosowane do Państwa potrzeb. Oprócz profesjonalnie zorganizowanej ochrony pojazdów oferujemy bezpłatny transfer na lotnisko, pod samo wejście terminala. Transfer naszych Gości wraz z ich bagażami odbywa się nowymi, klimatyzowanymi busami. Parking zlokalizowany jest w pobliżu lotniska, więc czas transferu wynosi tylko kilka minut. Dzięki temu oszczędzają Państwo swój czas oraz pieniądze.


Dlaczego my?


Transport na lotnisko w obie strony

Dla państwa komfortu zapewniamy transport na lotnisko w dniu przybycia oraz odbiór z lotniska w dniu powrotu przez naszych wykwalifikowanych kierowców, którzy zapewniają komfort oraz bezpieczny transport.

Pomagamy 24/7

Nasze biuro otwarte jest 24/7. Nasz miły personel pomoże w przewiezieniu bagaży oraz odpowie na każde pytanie. Dodatkowo jesteśmy do państwa dyspozycji 24h.

Łatwo Można Nas Znaleźć

Teren parkingu zlokalizowany jest 2km od lotniska dzięki czemu gwarantujemy transport do 8 minut be względu na porę dnia.

Wolne termin Rezerwacj miejsc

Posiadamy blisko 300 miejsc parkingowych w bezpośrednim sąsiedztwie lotniska.